השירותים שלנו

מה עושה אותנו מיוחדים בתור חברת אחזקה מובילה ?

עבודה עם כלים מתקדמים ושימוש בחומרים איכותיים בלבד, כדי להבטיח איכות התוצאה.

תכנון עבודה קפדני ועמידה בלוח זמנים הינם חלק בלתי נפרד מהשירות שלנו.

ללא קשר להיקף הפרויקט ועלותו אתם תקבלו ביצוע איכותי על ידי בעלי מקצוע המנוסים שלנו.

אינסטלטור הוא איש מקצוע היכול לטפל בבעיות אינסטלציה, בכל מקום בו אתם נמצאים, למשל בבית או במקום העבודה. אינסטלטור יכול לבצע מגוון רחב של תיקונים בתחום האינסטלציה כגון: פתיחה של סתימות בביוב, טיפול במים עכורים או בעיות בצנרת המים, הענקת טיפול להגברת לחץ המים בברזים בבית או התקנת מצלמה תרמית כדי לבדוק בעיות בצנרת המים בתוך הביוב או בתוך הקירות, כדי לאתר בעיות נקודתיות, ללא צורך בפגיעה פיזית בקירות או במבנה הפיזי, לאיתור הבעיה.

אינסטלטור מומלץ יכול גם להחליף ברזים או לטפל בבעיות מגוונות של מים בצנרת האינסטלציה. בכל בעיה במערכת הביוב אינסטלטור מקצועי יוכל להתקין מצלמה מיוחדת, כדי לאתר את מקור הבעיה ולהעניק פתרון הולם עבורה. שרברב יידע כיצד לפתוח סתימות בביוב בצורה יעילה, מיומנת ומהירה, ללא גרימת נזק מיותר למבנה הפיזי או לצנרת של הבית. לכן גם חשוב לבדוק שבחרתם באינסטלטור מומלץ, שיידע לבצע את עבודתו בצורה מקצועית עם עבודה במכשור מודרני ואיכותי.
כל היתרונות אצל בעל מקצוע אחד


אם בעבר שילוב זכוכית נחשבה לסמל סטטוס, הרי בשנים האחרונות ניתן לראות כי רבים בוחרים לשלב את הזכוכית בבית שלהם.

אם כן , ניתן לשלב את הזכוכית בבית באמצעות התקנת מעקות זכוכית הנחשבים לאביזר בטיחות בקרב הדיירים המתגוררים בבית. במידה ואתם מעוניינים לשדרג את מראה המדרגות תוכלו לעשות זאת באמצעות התקנה של מעקות זכוכית המאפשרים שמירה מפני נפילה. בנוסף, ניתן גם להתקין מעקות זכוכית במרפסת הבית המאפשרים להתבונן על הנוף.

תוספת של מדרגות זכוכית : ניתן גם להוסיף מדרגות זכוכית על מנת ליהנות ממראה יוקרתי בבית.

מקלחונים מזכוכית : דלתות מקלחונים העשויות זכוכית מקנות מראה יפה וייחודי לבית.

חיפוי קיר זכוכית : כיום ניתן לחפות קירות וכך להפוך אותם לדקורטיביים. חיפוי זכוכית משתלב נהדר בחלל המטבח ומעניק מראה יפה לאחד החדרים הפופולריים ביותר בבית.


מחיצות זכוכית: אם ברצונכם ליצור מחיצות על מנת לחצות את החלל ניתן לעשות זאת באמצעות שילוב של זכוכית המאפשרת לחלל להיראות יפה ומרהיב ביותר.

טואול - בניית אתרים